Skočiť na hlavný obsah

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

krabičky

Aj tento školský rok, v predvianočnom čase, sme sa my, gymnazisti, opäť zapojili do projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok, ktorý nás minulý rok natoľko oslovil, že sme sa rozhodli, zapojiť sa znova a v tejto tradícii pokračovať.

Projekt Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok má za cieľ vyzbierať darčeky, ktoré poputujú pre seniorov do DSS v Kysuckom Novom Meste. Nebolo jednoduché projekt zrealizovať, nakoľko prebiehala dištančná forma výučby, ale napokon sa podarilo ziniciovať mladých ľudí a vyzbierali sme spolu 22 krabičiek od topánok, zaplnených sladkými, slanými dobrotami, drogériou, voňavými medovníkmi, sviečkami, teplými ponožkami a dekami, ale aj krížovkami a osemsmerovkami. No, to najdôležitejšie, čím každá krabička bola vyplnená, bol kus srdca každého z nás, ktorý darček robil a odovzdal.

Touto cestou by som sa chcela poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili, neváhali urobiť zasa jednu skvelú vec a aj takýmto spôsobom sme dali opäť verejnosti vedieť, že na životoch ostatných, aj v nepriaznivej pandemickej situácii, nám, gymnazistom, stále záleží 😊.